Индикаторно влакно HANAK New Strike Indicator Line 50 m
HANAK New Strike Indicator Line 50 m е специализирано монофилно индикаторно влакно за създаване на различни видове индикатори при нимфов риболов, включително спирални индикатори и слайтъри за Euro Nymphing.
Благодарение на яркия флуоресцентен цвят и отличната видимост при различни светлинни условия, влакното позволява прецизен визуален контрол върху движението на монтажа и бързо отчитане на фините промени по време на проводката.
HANAK New Strike Indicator Line е много меко влакно с минимална памет, което улеснява изработването на собствени индикаторни системи. Предлага се на макара от 50 m и е подходящо за състезателен и практичен нимфов риболов.
Технически характеристики
| Тип | Индикаторно монофилно влакно |
| Материал | Монофил |
| Дължина | 50 m |
| Диаметър | 0.20 mm |
| Цвят | Флуоресцентен |
| Свойства | Меко, минимална памет, висока видимост |
| Предназначение | Euro Nymphing, French Nymphing и изработка на индикаторни системи |
| Производител | HANAK Competition |
Основни предимства
- Висока видимост при различни условия на осветеност.
- Подходящо за изработка на спирални и персонализирани индикатори.
- Мека структура за лесна работа.
- Минимална памет за по-добър контрол.
- 50 m макара за многократна употреба.
СЪВЕТ ОТ flyfishing.bg
При Euro Nymphing правилно изработеният слайтър е важна част от системата. С индикаторно влакно като HANAK New Strike Indicator Line можете да създадете монтаж, съобразен с дълбочината, скоростта на течението и условията на светлината.
